Římskokatolické farnosti
Znojmo Louka, Havraníky, Hnánice, Konice, Šatov

Tříkrálový koncert 2007

Publikováno: 16.12.2006

Možná se také rádi zúčastňujete našich koncertů. Letos byly pouze 3 adventní koncerty, přijměte zde tedy ještě pozvání na koncert tříkrálový.

3. adventní koncert - 16. 12. 2006

Publikováno: 10.12.2006

Jako 3. adventní koncert bude u nás opět Slovácký krúžek se svým pásmem, které bude částečně v našem kostele a částečně v sále louckého kláštera. Přijměte pozvání k nám na sobotu 16. prosince.

2. adventní koncert - 9. 12. 2006

Publikováno: 4.12.2006

Zveme v tomto adventním čase na náš druhý adventní koncert. Myslím že mohu slíbit - bude to stát za to. Přijďte. V sobotu 9. prosince v 17 h v louckém kostele.

1. adventní koncert - 2. 12. 2006

Publikováno: 27.11.2006

Přijměte pozvání na první letošní adventní koncert. Zahajujeme dobu vnitřní přípravy na vánoce a k našemu vnitřnímu ztišení může koncert jistě napomoci.

Adventní koncerty 2006

Publikováno: 18.11.2006

Udělejme si v adventní době opět čas na setkání a ztišení se při našich adventních koncertech.

Náhled

Ó Paní má ... (Popelka Nazaretská)

Publikováno: 12.10.2006

Ve spěchu všedních dnů je dobré se občas zastavit. Na pěknou duchovní kulturu bychom si mohli udělat čas. Přijměte v tomto růžencovém měsíci pozvání na tuto sobotu 21.10. v 17 h.

Měli jsme dětský den - 11.6.2006

Publikováno: 11.6.2006

Jako každý rok - byl u nás dětský den. Kdo tu byl, byl spokojený. Kdo tu nebyl - snad prožil pěkný den jinde a je tak spokojený, jako my.

Zpráva z pouti č. 2

Publikováno: 13.5.2006

Všem, kteří s námi nebyli na naší pouti, chceme říci, jaké to bylo a co jsme prožili.

Zpráva z pouti č. 1

Publikováno: 13.5.2006

Jet s farností v květnu na mariánskou pouť není špatné. Chcete vědět, jaké to bylo?

Náhled

Velkou vodu u nás zatím zvládáme

Publikováno: 31.3.2006

Se Znojmem, a to právě s oblastí, kde je naše farnost, v těchto dnech trochu zacvičila a ještě cvičí velká voda. Nebylo to úplně bez následků, ale asi to mohlo být podstatně horší - takže Buď Bohu chvála a dík. Kostel a fara jsou v pořádku, vše zůstalo v suchu, i když si nyní na faře nacvičujeme evakuaci, stěhování, celkový úklid - a to vše naráz. Už z toho mám i trochu namožená záda. Vody je ještě v naší blízkosti hodně, ale snad už nebude ohrožovat a ničit. Ve farnosti je hodně poničených zatopených zahrádek, chatek a také několik domů v sklepních a přízemních prostorech. Celková bilance se ještě bude dávat dohromady, snad to už ale u nás nebude horší.

PULS - fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze

Vezmi a čti - četba Bible

Vítáme Vás...

Pokud nás chcete podpořit v našich aktivitách či opravách, s vděčností přijmeme váš příspěvek na našem farním účtu č. 1580378329/0800.

V minulých letech jsme kromě jiného upravili okolí fary, v kostele pořídili nový rozhlas, opravili zákristie, spravili betlém, opravili varhany, zprovoznili věžní hodiny. Částečně byla provedena oprava elektriky a osvětlení, byla nově zasklena okna v presbytáři a dány mříže do oken v lodi. V současnosti jsme v účetnictví částečně v mínusu, velké opravy proto neplánujeme, přesto jsme ale udělali topení do kostela. Rádi bychom také v kostele vytvořili zázemí pro toaletu. Na požádání můžeme vystavit potvrzení o daru pro daňové účely. Na všechny dárce pamatujeme ve svých modlitbách, které na vašich darech samozřejmě nejsou závislé. Přejeme hojnost duchovních darů a Boží požehnání.

Váš farní tým