Římskokatolické farnosti
Znojmo Louka, Havraníky, Hnánice, Konice, Šatov

Setkání s hudbou a vínem v Hnanicích

Vydáno: 3.9.2019 | Autor: Soňa Kružíková | Zpět

SETKÁNÍ S HUDBOU A VÍNEM

 

neděle 8. 9. 2019 v 17 hodin

 

kostel sv. Wolfganga

Hnanice

 Dagmar Svobodová zpěv

Lucie Kreps příčná flétna

Soňa Kružíková varhany

 

vstupné dobrovolné

http://nd01.jxs.cz/787/678/bcf61e84d4_89699424_u.jpg

PULS - fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze

Vezmi a čti - četba Bible

Vítáme Vás...

Pokud nás chcete podpořit v našich aktivitách či opravách, s vděčností přijmeme váš příspěvek na našem farním účtu č. 1580378329/0800.

V minulých letech jsme kromě jiného upravili okolí fary, v kostele pořídili nový rozhlas, opravili zákristie, spravili betlém, opravili varhany, zprovoznili věžní hodiny. Částečně byla provedena oprava elektriky a osvětlení, byla nově zasklena okna v presbytáři a dány mříže do oken v lodi. V současnosti jsme v účetnictví částečně v mínusu, velké opravy proto neplánujeme, přesto jsme ale udělali topení do kostela. Rádi bychom také v kostele vytvořili zázemí pro toaletu. Na požádání můžeme vystavit potvrzení o daru pro daňové účely. Na všechny dárce pamatujeme ve svých modlitbách, které na vašich darech samozřejmě nejsou závislé. Přejeme hojnost duchovních darů a Boží požehnání.

Váš farní tým