Římskokatolické farnosti
Znojmo Louka, Havraníky, Hnánice, Konice, Šatov

Křesťanství a ochrana přírody (Marek Orko Vácha) - 21.12.2014

Vydáno: 6.12.2014 | Autor: | Zpět

Na závěr adventní doby zveme na přednášku P. Marka Orko Váchy na téma "Křesťanství a ochrana přírody". Srdečně všechny zveme na louckou faru na 4. adventní neděli odpoledne od 16 h. 
 

Křesťanství a ochrana přírody
(křesťanství a environmentální etika)

P. Marek Orko Vácha

přednáška se koná

4. neděli adventní
21.12.2014 od 16.00 h

na faře Znojmo-Louka, Loucká 29, Znojmo

Všechny srdečně zveme.
Bude také možnost besedy i koupě některých knih.

PULS - fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze

Vezmi a čti - četba Bible

Vítáme Vás...

Pokud nás chcete podpořit v našich aktivitách či opravách, s vděčností přijmeme váš příspěvek na našem farním účtu č. 1580378329/0800.

V minulých letech jsme kromě jiného upravili okolí fary, v kostele pořídili nový rozhlas, opravili zákristie, spravili betlém, opravili varhany, zprovoznili věžní hodiny. Částečně byla provedena oprava elektriky a osvětlení, byla nově zasklena okna v presbytáři a dány mříže do oken v lodi. V současnosti jsme v účetnictví částečně v mínusu, velké opravy proto neplánujeme, přesto jsme ale udělali topení do kostela. Rádi bychom také v kostele vytvořili zázemí pro toaletu. Na požádání můžeme vystavit potvrzení o daru pro daňové účely. Na všechny dárce pamatujeme ve svých modlitbách, které na vašich darech samozřejmě nejsou závislé. Přejeme hojnost duchovních darů a Boží požehnání.

Váš farní tým