Římskokatolické farnosti
Znojmo Louka, Havraníky, Hnánice, Konice, Šatov

Výstava jiřin 2015

Vydáno: 2.8.2015 | Autor: | Zpět

Vždy v týdnu při Nanebevzetí Panny Marie u nás pořádáme výstavu jiřin a mečíků - krásných a rozmanitých květin. Přijměte opět naše pozvání. 
 

Farnost Znojmo-Louka pořádá
ve spolupráci s národní jiřinkářskou organizací Dagla
v kostele sv. Václava a Nanebevzetí Panny Marie

VÝSTAVA

JIŘIN A MEČÍKŮ

         

15.8. - 16.8.2015

sobota 10.00 - 11.30
14.00 - 18.00

neděle 9.00 - 11.30
14.00 - 18.00

V sobotu 15.8. v 9.00 h mše svatá

Během výstavy možnost prohlídky kostela a krypty.

Uspořádáno také za podpory města Znojma

 

Při přípravě výstavy zveme také na

WORKSHOP ARANŽOVÁNÍ

14.8. od 16.00 h

PULS - fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze

Vezmi a čti - četba Bible

Vítáme Vás...

Pokud nás chcete podpořit v našich aktivitách či opravách, s vděčností přijmeme váš příspěvek na našem farním účtu č. 1580378329/0800.

V minulých letech jsme kromě jiného upravili okolí fary, v kostele pořídili nový rozhlas, opravili zákristie, spravili betlém, opravili varhany, zprovoznili věžní hodiny. Částečně byla provedena oprava elektriky a osvětlení, byla nově zasklena okna v presbytáři a dány mříže do oken v lodi. V současnosti jsme v účetnictví částečně v mínusu, velké opravy proto neplánujeme, přesto jsme ale udělali topení do kostela. Rádi bychom také v kostele vytvořili zázemí pro toaletu. Na požádání můžeme vystavit potvrzení o daru pro daňové účely. Na všechny dárce pamatujeme ve svých modlitbách, které na vašich darech samozřejmě nejsou závislé. Přejeme hojnost duchovních darů a Boží požehnání.

Váš farní tým