Římskokatolické farnosti
Znojmo Louka, Havraníky, Hnánice, Konice, Šatov

Pexeso turnaj 2011

Vydáno: 23.2.2011 | Autor: | Zpět

PEXESO turnaj

"Pekelně se soustřeď"

Kdy: sobota 12.3.2011, 14.30 h
Kde: Loucká fara
Pro koho: pro všechny, co rádi hrají pexeso
Předpokládaný konec: 18.00 h

Zveme všechny milovníky této paměťové hry na 1. ročník louckého turnaje. Na věku ani pohlaví nezáleží. Je však doporučena základní gramotnost a schopnost počítat do 64. Ceny nejsou hodnotné, ale zato můžete očekávat zábavnou hru s neméně zábavnými soupeři.

 

Za organizátory vás zve Katy a Jirka (vklidu@email.cz).

PULS - fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze

Vezmi a čti - četba Bible

Vítáme Vás...

Pokud nás chcete podpořit v našich aktivitách či opravách, s vděčností přijmeme váš příspěvek na našem farním účtu č. 1580378329/0800.

V minulých letech jsme kromě jiného upravili okolí fary, v kostele pořídili nový rozhlas, opravili zákristie, spravili betlém, opravili varhany, zprovoznili věžní hodiny. Částečně byla provedena oprava elektriky a osvětlení, byla nově zasklena okna v presbytáři a dány mříže do oken v lodi. V současnosti jsme v účetnictví částečně v mínusu, velké opravy proto neplánujeme, přesto jsme ale udělali topení do kostela. Rádi bychom také v kostele vytvořili zázemí pro toaletu. Na požádání můžeme vystavit potvrzení o daru pro daňové účely. Na všechny dárce pamatujeme ve svých modlitbách, které na vašich darech samozřejmě nejsou závislé. Přejeme hojnost duchovních darů a Boží požehnání.

Váš farní tým