Římskokatolické farnosti
Znojmo Louka, Havraníky, Hnánice, Konice, Šatov

Koncert scholy z FM - 31.5.2008

Vydáno: 24.5.2008 | Autor: | Zpět

Přijměte pozvání na koncert do našeho kostela. Slyšel jsem nahrávky, stojí to za to.
 

 

 

Všechny zveme 31.5.2008

v 18.00 hod.

na koncert chval

 

Zahraje a zazpívá

schola od sv.Jana Křtitele

z Frýdku-Místku

 

zazní zde písně z nového CD

 

TAJEMSTVÍ

 

 

Místo: kostel Nanebevzetí Panny Marie

a sv. Václava

Znojmo - Louka

 

"Chvalte Boha v jeho svatyni, chvalte ho bubnem a tancem, chvalte ho strunami a flétnou. Všechno, co má dech, ať chválí Hospodina!"

Žl 150

PULS - fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze

Vezmi a čti - četba Bible

Vítáme Vás...

Pokud nás chcete podpořit v našich aktivitách či opravách, s vděčností přijmeme váš příspěvek na našem farním účtu č. 1580378329/0800.

V minulých letech jsme kromě jiného upravili okolí fary, v kostele pořídili nový rozhlas, opravili zákristie, spravili betlém, opravili varhany, zprovoznili věžní hodiny. Částečně byla provedena oprava elektriky a osvětlení, byla nově zasklena okna v presbytáři a dány mříže do oken v lodi. V současnosti jsme v účetnictví částečně v mínusu, velké opravy proto neplánujeme, přesto jsme ale udělali topení do kostela. Rádi bychom také v kostele vytvořili zázemí pro toaletu. Na požádání můžeme vystavit potvrzení o daru pro daňové účely. Na všechny dárce pamatujeme ve svých modlitbách, které na vašich darech samozřejmě nejsou závislé. Přejeme hojnost duchovních darů a Boží požehnání.

Váš farní tým