Římskokatolické farnosti
Znojmo Louka, Havraníky, Hnánice, Konice, Šatov

Koncert sboru Sonitus - 25.10.2008

Vydáno: 4.10.2008 | Autor: | Zpět

Již chvíli u nás nebyl žádný koncert. Nyní vás zveme 25.10.2008 na koncert pěveckého sboru Sonitus v našem kostele. Již u nás zpívali, stojí to za to.

Římskokatolická farnost Znojmo-Louka Vás zve na

Koncert
pěveckého sboru Sonitus

z Písku

v kostele Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava
Znojmo-Louka

v sobotu 25.10.2008 v 16.00 h

zazní duchovní skladby od autorů klasické hudby až po současnost

Program:

SALVE REGINA Dušan Prašelj
TEBE POEM Bortniansky
JUBILATE DEO W. A. Mozart
BLAGOSLAVI Liturgie ortodox.
ALLELUJA Z. Lukáš
GRADUALE L. Janáček
PATER NOSTER Z. Lukáš
MISSA BREVIS
(kyrie, gloria, sanctus, benedictus, agnus)
Z. Lukáš
VOZÍČKU, KE MNĚ LEŤ Spirituál
NA HORÁCH Z. Lukáš
AVE MARIA Arcadelt
LORD I WANT Spirituál
MY LORD Burleigh
MŮJ PÁN arr. J. Veselý
GLORIA Paul Basler

vstupné dobrovolné

PULS - fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze

Vezmi a čti - četba Bible

Vítáme Vás...

Pokud nás chcete podpořit v našich aktivitách či opravách, s vděčností přijmeme váš příspěvek na našem farním účtu č. 1580378329/0800.

V minulých letech jsme kromě jiného upravili okolí fary, v kostele pořídili nový rozhlas, opravili zákristie, spravili betlém, opravili varhany, zprovoznili věžní hodiny. Částečně byla provedena oprava elektriky a osvětlení, byla nově zasklena okna v presbytáři a dány mříže do oken v lodi. V současnosti jsme v účetnictví částečně v mínusu, velké opravy proto neplánujeme, přesto jsme ale udělali topení do kostela. Rádi bychom také v kostele vytvořili zázemí pro toaletu. Na požádání můžeme vystavit potvrzení o daru pro daňové účely. Na všechny dárce pamatujeme ve svých modlitbách, které na vašich darech samozřejmě nejsou závislé. Přejeme hojnost duchovních darů a Boží požehnání.

Váš farní tým