Římskokatolické farnosti
Znojmo Louka, Havraníky, Hnánice, Konice, Šatov

Farníci z Mramotic prosí o pomoc s hlasováním

Vydáno: 29.9.2020 | Autor: Ladislav Bublán | Zpět

Milí farníci, obrací se na nás farníci z Přímětic s žádostí o pomoc při hlasování v rámci výzvy Tvoříme Znojmo. Ve výzvě je přihlášen projekt opravy chodníků u kaple v Mramoticích a na hřbitově v Mramoticích. Finanční podporu od města Znojma ve výši 750 000,- Kč dostane projekt s nejvyšším počtem hlasů. Při hlasování každý může dát jednomu projektu až 5 kladných hlasů. 

Hlasovat lze prostřednictvím systému Mobilního rozhlasu www.mobilnirozhlas.cz/app/anketa/tvorimeznojmo21 nebo nově prostřednictvím Portálu občana www.portal.muznojmo.cz/ (kde hlasy budou mít dvojnásobnou hodnotu). Bližší informace se dočtete v tiskové zprávě zde https://bit.ly/35Bk6Ky.

PULS - fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze

Vezmi a čti - četba Bible

Vítáme Vás...

Pokud nás chcete podpořit v našich aktivitách či opravách, s vděčností přijmeme váš příspěvek na našem farním účtu č. 1580378329/0800.

V minulých letech jsme kromě jiného upravili okolí fary, v kostele pořídili nový rozhlas, opravili zákristie, spravili betlém, opravili varhany, zprovoznili věžní hodiny. Částečně byla provedena oprava elektriky a osvětlení, byla nově zasklena okna v presbytáři a dány mříže do oken v lodi. V současnosti jsme v účetnictví částečně v mínusu, velké opravy proto neplánujeme, přesto jsme ale udělali topení do kostela. Rádi bychom také v kostele vytvořili zázemí pro toaletu. Na požádání můžeme vystavit potvrzení o daru pro daňové účely. Na všechny dárce pamatujeme ve svých modlitbách, které na vašich darech samozřejmě nejsou závislé. Přejeme hojnost duchovních darů a Boží požehnání.

Váš farní tým