Římskokatolické farnosti
Znojmo Louka, Havraníky, Hnánice, Konice, Šatov

FARNÍ TÁBOR 2021

Vydáno: 11.3.2021 | Autor: Ladislav Bublán | Zpět

Dobrý den, 

letos budeme opět organizovat tábor pro kluky i holky a to v termínu 31.7-7.8.2021, pojedeme na Bítov. 

Cena tábora bude 800 Korun.

Děti je možné přihlásit pouze mezi 1-18.4.2021. Abychom zvládli udělat dostatečně zajímavý program, věnovat se dostatečně všem účastníkům a pokusit se o zprostředkování toho správného zážitku, tak jsme se letos rozhodli, že na tábor vezmeme pouze 24 účastníků. Z přihlášených budeme losovat, kdo se dostane, bude informován v týdnu po uzavření přihlášek.

Hranice pro přihlašování: samostatnost, umět číst a psát.  

Přihlášky prosím vyplňujte elektronicky na tomhle odkaze:  https://forms.gle/jrpTZEMtWzaP3dbN9

Letos nabízíme starším účastníkům z minulých let roli tzv. „kmotrů“. Stanou se pravými rukami vedoucích a velkými pomocníky. Zapojí se do organizace během tábora. Přitom se z části stále účastní programu v týmu s ostatními dětmi. Zájem mohou projevit zaškrtnutím políčka v přihlášce.

Pokud budou nějaké dotazy rád je zodpovím.

S pozdravem a přáním hezkého dne za náš přípravný tým.

 

Mikuláš Mašek

hlavní vedoucí tábora

tel. 603 821 523

PULS - fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze

Vezmi a čti - četba Bible

Vítáme Vás...

Pokud nás chcete podpořit v našich aktivitách či opravách, s vděčností přijmeme váš příspěvek na našem farním účtu č. 1580378329/0800.

V minulých letech jsme kromě jiného upravili okolí fary, v kostele pořídili nový rozhlas, opravili zákristie, spravili betlém, opravili varhany, zprovoznili věžní hodiny. Částečně byla provedena oprava elektriky a osvětlení, byla nově zasklena okna v presbytáři a dány mříže do oken v lodi. V současnosti jsme v účetnictví částečně v mínusu, velké opravy proto neplánujeme, přesto jsme ale udělali topení do kostela. Rádi bychom také v kostele vytvořili zázemí pro toaletu. Na požádání můžeme vystavit potvrzení o daru pro daňové účely. Na všechny dárce pamatujeme ve svých modlitbách, které na vašich darech samozřejmě nejsou závislé. Přejeme hojnost duchovních darů a Boží požehnání.

Váš farní tým