Římskokatolické farnosti
Znojmo Louka, Havraníky, Hnánice, Konice, Šatov

Farní pouť k bl. Jakubu Kernovi - 23. 6. 2018

Vydáno: 17.5.2018 | Autor: Marián Husek | Zpět

Zveme opět na naši červnovou farní pouť. V sobotu 23. června 2018 navštívíme premonstrátský klášter v Gerasu, kde uctíme bl. Jakuba Kerna a připomeneme si 20. výročí jeho blahořečení. Budeme si moci prohlédnout živý fungující klášter, navštívit klášterní prodejnu a podívat se na obdivuhodnou bylinnou zahradu. Poté si podle počasí budeme moci oddechnout v krásné přírodě Přírodního parkuve správě kláštera, kde bude také možnost si zakoupit něco k jídlu. Potom ještě popojedeme k blízkému bývalému klášteru sester premonstrátek v Perneggu. Jsou to všechno nejen významné církevní památky, ale především živá místa duchovního života, modlitby a hlásání evangelia.

PULS - fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze

Vezmi a čti - četba Bible

Vítáme Vás...

Pokud nás chcete podpořit v našich aktivitách či opravách, s vděčností přijmeme váš příspěvek na našem farním účtu č. 1580378329/0800.

V minulých letech jsme kromě jiného upravili okolí fary, v kostele pořídili nový rozhlas, opravili zákristie, spravili betlém, opravili varhany, zprovoznili věžní hodiny. Částečně byla provedena oprava elektriky a osvětlení, byla nově zasklena okna v presbytáři a dány mříže do oken v lodi. V současnosti jsme v účetnictví částečně v mínusu, velké opravy proto neplánujeme, přesto jsme ale udělali topení do kostela. Rádi bychom také v kostele vytvořili zázemí pro toaletu. Na požádání můžeme vystavit potvrzení o daru pro daňové účely. Na všechny dárce pamatujeme ve svých modlitbách, které na vašich darech samozřejmě nejsou závislé. Přejeme hojnost duchovních darů a Boží požehnání.

Váš farní tým