Římskokatolické farnosti
Znojmo Louka, Havraníky, Hnánice, Konice, Šatov

Dětský den - 3. 6. 2018

Vydáno: 20.5.2018 | Autor: | Zpět

Ještě je školní rok, ale už se pomaličku chýlí ke konci. Děti se těší na prázdniny a my s nimi. Předtím ale se ještě můžeme těšit na dětský den u nás na faře. Jak bude pěkný, záleží na nás všech.

Na faře ve Znojmě-Louce
se koná v neděli 3. června 2018
v 15.00 h

Dětský den

pro všechny děti
bez ohledu na věk
z farnosti i okolí

Na programu jsou od 15 h zábavné hry a soutěže.
Odpoledne zakončíme táborákem po 17. hodině.
Špekáčky a občerstvení zajištěno.

I v případě nepříznivého počasí
se dokážeme pobavit v prostorách fary.

Srdečně zve místní OREL a loučtí farníci.

PULS - fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze

Vezmi a čti - četba Bible

Vítáme Vás...

Pokud nás chcete podpořit v našich aktivitách či opravách, s vděčností přijmeme váš příspěvek na našem farním účtu č. 1580378329/0800.

V minulých letech jsme kromě jiného upravili okolí fary, v kostele pořídili nový rozhlas, opravili zákristie, spravili betlém, opravili varhany, zprovoznili věžní hodiny. Částečně byla provedena oprava elektriky a osvětlení, byla nově zasklena okna v presbytáři a dány mříže do oken v lodi. V současnosti jsme v účetnictví částečně v mínusu, velké opravy proto neplánujeme, přesto jsme ale udělali topení do kostela. Rádi bychom také v kostele vytvořili zázemí pro toaletu. Na požádání můžeme vystavit potvrzení o daru pro daňové účely. Na všechny dárce pamatujeme ve svých modlitbách, které na vašich darech samozřejmě nejsou závislé. Přejeme hojnost duchovních darů a Boží požehnání.

Váš farní tým