Římskokatolické farnosti
Znojmo Louka, Havraníky, Hnánice, Konice, Šatov

4. adventní koncert - 22. 12. 2007

Vydáno: 16.12.2007 | Autor: | Zpět

Čtvrtý adventní koncert těsně před vánocemi si jistě zaslouží, abychom přišli. Těsně před svátky se už nikam nehoňme - přijít na koncert a tam se zastavit a zaposlouchat, to je nejlepší řešení.

ADVENTNÍ HUDBA V KOSTELE

G. F. Händel Larghetto
Příčná flétna - Marek Weiss

Varhany - Paní Alena Havlová Paulenková

PULS - fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze

Vezmi a čti - četba Bible

Vítáme Vás...

Pokud nás chcete podpořit v našich aktivitách či opravách, s vděčností přijmeme váš příspěvek na našem farním účtu č. 1580378329/0800.

V minulých letech jsme kromě jiného upravili okolí fary, v kostele pořídili nový rozhlas, opravili zákristie, spravili betlém, opravili varhany, zprovoznili věžní hodiny. Částečně byla provedena oprava elektriky a osvětlení, byla nově zasklena okna v presbytáři a dány mříže do oken v lodi. V současnosti jsme v účetnictví částečně v mínusu, velké opravy proto neplánujeme, přesto jsme ale udělali topení do kostela. Rádi bychom také v kostele vytvořili zázemí pro toaletu. Na požádání můžeme vystavit potvrzení o daru pro daňové účely. Na všechny dárce pamatujeme ve svých modlitbách, které na vašich darech samozřejmě nejsou závislé. Přejeme hojnost duchovních darů a Boží požehnání.

Váš farní tým